Dobry sennik online

Posted by admin on January 11, 2011 in Horoskopy | Short Link

Śnią wszyscy, jest to informacja niezaprzeczalna. Bez względu na wiek, płeć czy kolor skóry, miewamy sny.

Sny są większości również niezależne od nas, oczywiści wykluczając, tak zwane śnienie świadome (LD), którego można się nauczyć, a na dodatek, którego przynajmniej jedna piąta populacji doświadcza przynajmniej raz w życiu. Tak czy owak śnimy i to często, każdej nocy kilkukrotnie.

Niestety pamiętamy zwykle jedynie ostatni sen, nie mając pojęcia o poprzednich. Ten zaś chcemy wykorzystać jak się da najlepiej. Zaczynamy więc od jego tłumaczenia, w tym celu większość ludzi zakupuje sennik. Senniki online są różnorodne. Jest to zazwyczaj średnich rozmiarów książeczka, która w sposób tematyczny lub alfabetyczny zawiera sny,a obok ich symbolikę. Oczywiście jak łatwo zauważyć każdy sennik zawiera inną interpretację, co wydaje się być jasne.

Z pewnością mamy świadomość, ze każdy wiersz każda z osób, która go przeczyta zrozumie inaczej, interpretacje różnić się będą choćby detalami, ale identyczne z pewnością nigdy nie będą. Identycznie jest w przypadku interpretacji snów, świadomość tego nie przeszkadza nam jednak w poszukiwaniu złotych recept na dalsze życie w zwykłej książeczce, jaką jest sennik.


Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 53 bytes) in /home/content/p/f/o/pfor6633/html/wp-includes/cache.php on line 570